Članovi

ČLANOVI SPORTSKOG SAVEZA GRADA SREMSKA MITROVICA

1.            Rukometni savez Grada Sremska Mitrovica, Sremska Mitrovica

2.            Gradski odbojkaški savez Sremska Mitrovica

3.            Fudbalski savez Grada Sremska Mitrovica, Sremska Mitrovica

4.            Odbojkaški klub „Prvi Tempo“,Sremska Mitrovica

5.            Gradski odbojkaški klub „Srem Iton“,Sremska Mitrovica

6.            Klub malog fudbala „Deus Roloplast Mošić“, Sremska Mitrovica

7.            Gradski ženski odbojkaški klub „Iton Srem-Tempo“, Sremska Mitrovica

8.            Odbojkaški klub „Radinci Volej“, Veliki Radinci

9.            Plivački klub „Sremska Mitrovica“, Sremska Mitrovica

10.          Sokolsko društvo Sremska Mitrovica, Sremska Mitrovica

11.          Sportski plesni klub „Latina Blanka SM“, Sremska Mitrovica

12.          Ženski rukometni klub „Srem“, Sremska Mitrovica

13.          Rukometni klub „Srem SM“, Sremska Mitrovica

14.          Stonoteniski klub „Srem-Spin“, Sremska Mitrovica

15.          Košarkaški klub „Srem“, Sremska Mitrovica

16.          Fudbalski klub „Graničar“ Kuzmin,

17.          Fudbalski klub „Podrinje“ Mačvanska Mitrovica

18.          Fudbalski klub „LSK“ Laćarak,

19.          Odbojkaški klub "Srem 022", Sremska Mitrovica

20.          Odbojkaški klub "Mladost" Martinci

21.          Džudo klub "Sirmijum" Sremska Mitrovica

22.          Fitnes i gimnastički klub "Star SM", Sremska Mitrovica

23.          Streljački klub "Zuc", Sremska Mitrovica

24.          Kajakaški klub "Val", Sremska Mitrovica

25.          Fudbalski klub „Planinac“ Ležimir,

26.          Fudbalski klub "Sloga", Zasavica I,

27.          Fudbalski klub "Budućnost", Salaš Noćajski,

28.          Fudbalski klub "Ajaks", Sremska Mitrovica,

29.          Omladinski fudbalski klub "Zeka Buljubaša", Ravnje.

30.          Plesni klub "Sirmium dance", Sremska Mitrovica,

31.          Karate klub "Fruškogorac", Divoš,

32.          Klub američkog fudbala "Legionaries“, Sremska Mitrovica

33.          Fudbalski klub “Sremac”, Jarak

34.          Moto klub “Eskalibur”, Sremska Mitrovica

35.          Moto klub “Paori”, Šašinci

36.          Sportsko ribolovačko društvo “Vrtič”, Martinci

37.          Košarkaški klub “Mladost”, Martinci

38.          Tekvondo klub “Sirmijum”, Salaš Noćajski

39.          Motonautički klub “Sava” Sremska Mitrovica

40.          Bilding i fitnes klub “Fors Fitnes”, Sremska Mitrovica

41.          Karate klub “ Sirmijum” Sremska Mitrovica

42.          Klub podvodnih aktivnosti “Sirmijum”, Sremska Mitrovica

43.          Odbojkaški klub “Sremac“ Jarak

44.          Korektivno atletski klub “Olimp”, Sremska Mitrovica

45.          Savate klub “King”, Sremska Mitrovica

46.          Rukometni savez Sremskog okruga, Sremska Mitrovica

47.          Jedriličarski klub „Sirmijum“, Sremska Mitrovica

48.          Fudbalski klub „Radnički“, Sremska Mitrovica

49.          Aero klub „Sremska Mitrovica“, Sremska Mitrovica

50.          Šah klub „Srem“, Sremska Mitrovica

51.          Savate boks klub „Sirmium“, Sremska Mitrovica

52.          Bokserski klub „Srem“, Sremska Mitrovica

53.          Atletski klub „Srem“, Sremska Mitrovica

54.          Aikido klub „Sirmijum“, Sremska Mitrovica

55.          Džudo klub „Tehnolog“, Sremska Mitrovica

56.          Fudbalski klub „Poletarac“, Laćarak

57.          Džudo-karate klub „Tribal“, Sremska Mitrovica

58.          Udruženje sportskih ribolovaca „Karaš“, Laćarak

59.          Teniski klub „Zmaj“, Sremska Mitrovica

60.          Udruženje sportskih ribolovaca „ Big Fish“, Kuzmin

61.          Teniski klub „Sirmium“, Sremska Mitrovica

62.          Fudbalski klub „Mitros“, Sremska Mitrovica

63.          Stonoteniski klub „Kuzmin“, Kuzmin

64.          Klub za dizanje tegova „Srem“, Sremska Mitrovica

65.          Fudbalski klub „Borac“, Veliki Radinci

66.          Atletski klub „Sirmium“, Sremska Mitrovica

67.          Savez Sport za sve regiona Srem, Sremska Mitrovica

68.          Savez Sport za sve Grada Sremska Mitrovica, Sremska Mitrovica

69.          Sportska organizacija „Srećno srce“ Sremska Mitrovica

70.          Džu džicu klub „Primenjena samoodbrana“, Sremska Mitrovica

71.          Košarkaški klub „Podrinje“ Mačvanska Mitrovica

72.          Odbojkaški klub „Mitrovica“, Sremska Mitrovica

73.          Odbojkaški klub „Sirmium“, Sremska Mitrovica

74.          Košarkaški klub „LSK“ iz Laćarka,

75.          Ženski košarkaški klub „Srem“ iz Sremske Mitrovice,

76.          Karate klub „Srem“ iz Sremske Mitrovice,

77.          Džu džicu klub „Bezbednost SM“ iz Sremske Mitrovice

78.          Ženski fudbalski klub „Sremice“, Sremska Mitrovica

79.          Fudbalski klub „Hajduk“, Divoš

80.          Fudbalski klub „Borac“, Martinci

81.          Fudbalski klub „Srem 25. maj“, Sremska Mitrovica

82.          Fudbalski klub „Sloboda“, Šašinci

83.          Košarkaški klub “Mega Leks“, Sremska Mitrovica

84.          Društvo za sport i rekreaciju OSI Grada Sremska Mitrovica

85.          Šahovski klub „Borac“, Veliki Radinci

86.          Teniski klub „Sava“, Sremska Mitrovica

87.          Kuglaški klub „Srem“, Sremska Mitrovica

88.          Džudo i sambo klub „LSK“, Laćarak

89.          Sportska organizacija „Univerzal SM“, Sremska Mitrovica,

90.          Sportsko udruženje “Pedagog SM“, Sremska Mitrovica